KALİTE POLİTİKAMIZ

 

    Ülke ekonomisine katkılarda bulunan ,topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından kuyum sektöründe gelişmekte olan kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

    Tüm çalışanlarımız birbirlerini de birer müşteri olarak görmeli ve süreç yaklaşımı ile sürekli iyileştirmeyi esas alarak " Müşteri Memnuniyetini" hedeflemelidir. Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarınıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.

    Toplam Kalite Yaönetimi ile iş mükemmeliğini gerçekleştirmek SEÇKİN GOLD çalışanları olarka hepimizin görevidir.

    MİSYONUMUZ

 

    Kuyum sektöründe yenilikler ve ilklerle öncülük etmek, Türkiye'de ve dünya pazarlarında mükemmel ürün ve hizmet kalitesiyle tercih edilen sektörün öncü firmalarından biri olup müşterilerine en iyi hizmeti vermek.

 

    VİZYONUMUZ

 

    SEÇKİNGOLD kurum değerlerine sahip çıkarak, altın takı üretim, tasarım, ürün, müşteri hizmetleri ve insan kaynağı kalitesiyle Türkiye'de yerleşmiş öncü marka olmak.